Після тимчасового потепління до +19 градусів за Цельсієм, українців ще чекає неприємний сюрприз у вигляді сильних снігопадів та хуртовин.

Снігопади і заметіль залишилося чекати недовго: вже невдовзі Україну накриє снігова буря

Ожеледиця також завдасть ще чимало незручностей в останній місяць зими.

Про це свідчать дані порталу Ventusky, пише “Апостроф”.

Снігова погода повернеться до України наприкінці другої декади місяця. Істотні снігопади синоптики прогнозують уже наступного тижня.

Погода в Україні – 17 лютого

Увечері рясні снігопади синоптики прогнозують у північних, центральних та південних регіонах України. Опади у вигляді снігу також очікуються на узбережжі Азовського моря.

Погода в Україні – 18 лютого
Зранку 18 лютого в Україні очікується аналогічна погода.

Увечері смуга снігопадів переміститься на схід України, зачепивши Донецьку, Луганську та Харківську області.

Погода в Україні – 19 лютого
Вранці 19 лютого снігова погода переважатиме у західних, північних, частинах центральних та східних областях. Також сніг синоптики прогнозують на Одещині.

Увечері 19 лютого снігова погода частково відступить із України. Опади у вигляді снігу прогнозуються у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській, Сумській та Донецькій областях.

Погода в Україні – 20 лютого
Вранці 20 лютого рясні снігопади будуть на заході України. Також снігова погода очікується у Рівненській, Житомирській, Сумській, Харківській, Донецькій та Луганській областях, а також на узбережжі Азовського моря.

Увечері, 20 лютого, буде схожа погода. Рясні снігопади пройдуть у західних та південно-східних областях. Невеликий сніг синоптики також прогнозують у частині західних та центральних регіонів.

Сообщение Снігопади і заметіль залишилося чекати недовго: вже невдовзі Україну накриє снігова буря появились сначала на NEWS TiME.

Джерело