Зірка українських серіалів Катерина Тишкевич потрапила до реанімації. Про це повідомив у своєму Instagram чоловік артистки – актор Валентин Томусяк.

За його словами, у Катерини сепсис. Вона вже сьому добу перебуває в реанімації, де лікарі боряться за її життя.

«Моя дружина, Катя Тишкевич, вже сьому добу перебуває в реанімації, де лікарі відчайдушно боряться за її життя... Що стало причиною сепсису й досі не відомо, але вже й неважливо, бо найголовніше зараз впоратись з його наслідками... Найтяжче зараз легеням, печінці та серцю», – повідомив чоловік артистки.

«Лікарі боряться за життя»: акторка Катерина Тишкевич потрапила до реанімації «Лікарі боряться за життя»: акторка Катерина Тишкевич потрапила до реанімації«Лікарі боряться за життя»: акторка Катерина Тишкевич потрапила до реанімації

Валентин Томусяк розповів, що нині Катя перебуває на лікуванні, однак її стан досі залишається вкрай тяжким. Родина вже витратила 350 тисяч гривень на лікування, однак кошти ще потрібні.

«На сьогодні ми вже сплатили за її лікування майже 350 тисяч тисяч, але стан її й досі залишається вкрай тяжким.. Тож, буду радий будь-якому донату на її одужання», – звернувся до підписників Валентин.

Також народна артистка  України Ольга Сумська у соцмережах попросила про допомогу для Катерини Тишкевич.

«Друзі, кіноспільнота, потрібна допомога! Наша колега Катерина Тишкевич вже сьому добу перебуває у реанімації, де лікарі відчайдушно борються за її життя. Що спричинило сепсис досі невідомо, але вже й не важливо, бо найголовніше зараз впоратися з його наслідками. Найгірше зараз легким, печінці та серцю. На сьогоднішній день ми вже оплатили її лікування майже 350 тисяч, але її стан досі залишається вкрай важким», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, Катерина Тишкевич хвора на соматоморфний головний біль, викликаний функціональним уламком мозку. Під час повномасштабної війни хвороба почала прогресувати, знаменитість не могла підвестися з ліжка. Виною недугу акторки є порушення біохімії мозку, що викликана родовою травмою. Тривалий час Тишкевич лікувалася в Україні, а згодом полетіла на Балі, де провела пів року. Наразі акторка все ще страждає від сильних головних болей.

Джерело