Дружина співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп'яхова відверто розповіла, що вже дуже давно не спілкується зі своїм батьком.

Фани поцікавилися у Катерини, чому вона майже ніколи не показує свого тата та чи бачиться чоловік зі своїм онуком, сином Реп'яхової та Павліка Михасиком.

"Тато ніколи не бачив Мішу і навіть не привітав з народженням сина. Хоча він мене в дитинстві дуже любив і вмовляв маму народити йому третю дитину. Для мого тата мене більше не існує, я не знаю чому. Не запитуйте. Якби я знала, я б відповіла", - зізналася Реп'яхова.

Дружина Віктора Павліка шокувала, що батько подав на неї до суду:

Також блогерка розповіла, що востаннє спілкувалася з батьком в контексті судових справ. Він подав на Катерину до суду і програв справу:

"Він мене з цим привітав. Але я його пробачила. Чесно. І завжди прийду на допомогу, якщо треба буде", - додала Катерина.

Як відомо, раніше Катерина Реп'яхова вже ділилася, що у неї дуже непрості стосунки з батьком. За словами блогерки, її родина мала деревообробне виробництво. Однак коли воно збанкротувало, батько різко припинив спілкуватися зі своїми дітьми. Ба навіть хотів відсудити у Катерини квартиру, яка залишилась у Дніпрі, звідки родина родом. Але Реп'яхова виграла ту справу.

Нагадаємо, раніше дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова прокоментувала, чому артист відмовився від операції на серці.

Читайте також:

  • Єлизавета Юрушева вперше за довгий час показалася в Києві зі Скічком і замилувала ніжними фото
  • Дорофєєва на концерті в Києві заспівала з чоловіком Кацуріним і палко з ним поцілувалася
  • Зірка "Вечірнього Кварталу" Ірина Сопонару порвала пародією на Ірину Фаріон

Джерело