Під час обговорення мізогінії та гендерної різниці в оплаті праці, британська журналістка Мойя Лотіан-Маклін виявила, що її опоненту заплатять за дискусію більше ніж їй.

Про це повідомляє видання Business Insider.

На телеканал Sky News Лотіан-Маклін запросили обговорити коментарі актора Лоренса Фокса, якого раніше відсторонили від роботи на каналі GB News за принизливі коментарі на адресу журналістки Ави Еванс.

В етері Фокс заявив, що жоден "чоловік, який себе поважає", ніколи не "залазить у ліжко" до політичної репортерки Еванс: "Цю маленьку жінку годували гнобленням, починаючи з брехні про гендерний розрив в оплаті праці".

За дискусію про мізогінію та гендерну різницю в оплаті праці Sky News заплатив чоловіку більше ніж жінці

Опонентом Лотіан-Маклін в обговоренні ситуації був кореспондентом GB News Коннор Томлінсон. Саме він, на слова журналістки про те, що їй набридло приходити на телебачення, щоб обговорювати мізогінію, заявив: "Мені дуже шкода, що ви втомилися від того, що вам платять за етер".

На що журналістка здивувалася, додавши, що їй не обіцяли оплату, і вона прийшла, бо хотіла поговорити про проблему мізогінії у суспільстві.

Пізніше у X (Twitter) вона додала, що їй справді платять за деякі виступи у ЗМІ. Вона зауважила, що їй спочатку пропонували звичайну оплату Sky News за інтерв’ю — 75 фунтів стерлінгів (3350 гривень), але Томлінсону платили 200 (8934 гривні).

Sky News перепросив у журналістки і збільшив їй гонорар. Жінка пообіцяла пожертвувати ці гроші благодійній організації Beyond Equality.

Гендерний розрив в оплаті праці в Україні

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що цей показник в Україні становить 18,6 %. Він нижчий за світовий, але вищий, ніж у багатьох країнах ЄС.

"Основними причинами цього є систематична дискримінація та недооцінка праці жінок", — зазначає він.

До цього перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки Юлія Свириденко заявляла, що показник різниці між зарплатами чоловіків та жінок в Україні скоротився за останні 7 років на 7,4 %. У 2015 році він становив 26 %.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

Джерело