Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів засідання Кабміну. Глава уряду повідомив, буде з мінімальною зарплатою, тарифами та субсидіями у 2024 році.

Що буде з мінімальною зарплатою, тарифами та субсидіями у 2024 році: Шмигаль зробив заяву

Що буде з мінімальною зарплатою, тарифами та субсидіями у 2024 році: Шмигаль зробив заяву – today.ua
Глава Кабінету Міністрів заявив, що мінімальна зарплата українців наступного року зросте до 8000 грн. Він нагадав, що під час повномасштабної війни вдалося провести три індексації пенсій. У 2024-му розмір виплат збільшиться ще раз.

Денис Шмигаль нагадав, що незважаючи на складний період, влада не затримувала виплату пенсій, пільг, субсидій та соціальної допомоги. Він запевнив, що до завершення опалювального сезону тарифи на комунальні послуги залишаться без змін, незважаючи на інсинуації на цю тему.

При цьому очікується збільшення бюджету на субсидії. Зазначено, що в 2023 році завдяки цифровізації процесів субсидії перерахують автоматично. Ті, хто потребує державної допомоги на оплату комуналки та раніше не отримували її, можуть подати онлайн-заявку через “Дію” або сайт Пенсійного фонду України.

Відомо, що Кабмін 15 вересня подав до Верховної Ради законопроект про держбюджет України на 2024 рік. Доходи очікуються у розмірі 1 560 млрд грн, що на 346 млрд грн більше за план на 2023-й.

Джерело