Народна депутатка Інна Совсун написала заяву до правоохоронних органів на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича через сексистські висловлювання. Йому загрожує до 3-х років тюрми.

Проце нардепка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я написала заяву до правоохоронних органів про вчинення Олексієм Арестовичем кримінального правопорушення, передбаченого статтею 300 Кримінального кодексу: розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства та жорстокості. Час закінчувати з цим "цирком", вже давно не смішно", - йдеться у її дописі.

Арестовичу загрожує в'язниця: нардепка написала на нього заяву в поліцію

Додамо, відповідно до статті 300 Кримінального кодексу України дії караються штрафом від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Новий скандал навколо Арестовича

Журналістки Яна Брензей та Емма Антонюк на своєму YouTube-каналі "Палає" опублікували відео з уривками з двох платних семінарів школи Арестовича "Апейрон", у яких, як стверджується, звучать сексистські ідеї й навіть заклики до насильства над жінками.

Сам же Арестович запевняє, що його слова перекрутили, а сексистські висловлювання він казав, перебуваючи в "акторському образі". Окрім того, він пообіцяв притягнути до юридичної відповідальності авторок відео щодо нього.

Читайте також:

  • Пропаганда насильства й сексизму: Арестович втрапив у скандал через висловлювання на семінарах
  • Олексій Арестович: шість найгучніших скандалів довкола колишнього радника Офісу президента
  • Олексій Арестович вперше назвав причину розлучення з двома дружинами

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело