Протягом ночі російські війська вчинили масовану атаку на Україну, а також здійснили ракетний удар по Дніпропетровській області, зокрема, по місту Кривий Ріг. Жителька Кривого Рогу Віра мешкає приблизно за пів кілометра від місця удару та розповіла Суспільному про удар рф.

Говорить, що почула вибух близько третьої ночі. Перечікувала тривогу в коридорі. Її будинок вцілів, але кафе, власницею якого вона є, — пошкоджене, розповіла жінка.

"Як же не переживати, якщо вони по нас б'ють, гади. Вони казали, що Кривий Ріг потрібно повністю знищити, адже це місто нашого президента. Десь в три роздались вибухи. Ми швидко вдяглися. Діти вийшли на вулицю, а я пішла в коридор та там сиділа", - розповіла мешканка Кривогу Рогу.

Повітряні сили України ідентифікували атаку як обстріл балістичною ракетою "Іскандер-М", що була запущена з окупованого Криму.

На щастя, повідомляється, що в результаті атаки не було втрат людських життів. Проте внаслідок удару спалахнула пожежа в одному з багатоповерхових будинків, яку вдалося подолати. Також зазнали пошкоджень сусідні будинки, школа і дитячий садок. Влада надає жителям матеріали для ремонту, включаючи плівку та будівельні матеріали. Також міський голова повідомив, що під час цієї атаки було збито ворожий безпілотник.

Останні новини України:

Стрілянина сталася після конфлікту чоловіка з поліцією у Дніпрі: все закінчилося трагічно, кадри.

Джерело