У Тернополі в тимчасовому театрі готуються до вистави "Без назви", де кожен учасник розповість свою історію. Про це Суспільному повідомила голова громадської організації "Інститут міської культури" Марічка Юрчак.

Ніна Симчишин у березні 2022 року переїхала з Києва до Тернополя.

"Я буду розповідати свою історію про те, як стрес і травма зруйнували моє життя. Я думаю, що у всіх такі самі приблизно історії, але ролі різні. В мене буде історія про мене, про моє кохання, яке зруйнувалося", — говорить Ніна Симчишин.

Заняття з ораторської та театральної майстерності для переселенців проводить режисер Ігор Кусяк.

У Тернополі переселенці готують виставу

"Люди будуть в певних обставинах, сценічних. Будуть розповідати власне пережиті історії, певні рефлексії, що вони побачили, реальне, що є їхнє. Люди не будуть грати ролі, вони будуть самими собою".

Створила тимчасовий театр громадська організація "Інститут міської культури".

"Виникла ідея створення театру, бо це незвичайний театр, а документальний. Здається, це вперше в Тернополі ставлять документальну виставу. Театр має терапевтичні властивості, як для акторів, так і для глядача. Це певний катарсис, очищення. Ми виграли грант "Культура допомагає". Він від організацій: "Інша освіта" та "Zusa". Це допомагає нам реалізовувати цей проєкт", — каже голова громадської організації Марічка Юрчак.

Документальну виставу "Без назви" покажуть у жовтні.

Джерело