Про це він розповів на каналі «Прогноз».

Чи продумали вони вже сценарій, який зараз будуть запускати для рф?

«Втілене зло, Владика фантазій і Страшний суд»: Каїн Крамер розповів, що таємний орден підготував для Україні і рф

Я, до речі, не скажу, що їм саме все підвладно у цьому сценарії. Сценарій у них є, але дуже багато чого вибивається з цього сценарію, при чому, умовно кажучи, навіть для них не дуже очікувано.

Якщо ми говоримо про те, що вони хочуть у результаті за цим сценарієм, то тут Втілене зло, Владика фантазій і Страшний суд. Нам треба розвалити настільки, наскільки можливо, роздерибанити, розвалити, щоб ті країни, які увійшли до складу рф, стали автономними.

Що конкретно вони хочуть розвалити? Який саме сценарій для України, що ми маємо розвалити?

Україна залишиться незалежною, але залежною, тобто всілякі технології будуть у нас, застройки, співдружність із різними країнами, ми щось виготовляємо, якісь усілякі заводи, усе це. І нам треба більше можливості керування в Україні, тому що Україна після війни стане, я не скажу, що аж головною державою у світі, яка людей за собою поведе, але стане такою цукеркою, яку захочуть усі.

А що для нас?

Не все так прозоро. Що дадуть нам, буде залежати від того, як закінчиться війна, у якому стані буде росію на той момент, на якому етапі і у якому вигляді, капітуляція, домовленості, тощо. У них є свій сценарій, але вони не на все можуть впливати.

Джерело