Журналіст і спеціаліст з НЛО Хайме Моссан, даючи свідчення під присягою в парламенті Мексики, показав політикам два скелети істот, які, за його словами, мають інопланетне походження, передає Euronews.

Моссан стверджує, що експонати знайдені в перуанському місті Куско і що їм 1000 років.

Блок галереї

«Ці зразки не є частиною еволюції нашого світу. Вони не були витягнуті з уламків НЛО. Вони були знайдені в скам'янілому вигляді в шахті з видобутку діатомового моху», – сказав Моссан.

Уфолог показав у парламенті Мексики мумії двох «інопланетян» (фото, відео)

За словами журналіста, зразки проаналізували вчені Національного автономного університету Мексики (UNAM), зокрема, встановили вік шляхом радіовуглецевого аналізу.

«Ми не самотні у величезному Всесвіті, нам потрібно прийняти цю реальність», – заявив Моссен, додавши, що суспільство має право знати про неземних істот та технології.

Зазначимо, 26 липня слухання щодо присутності інопланетян на землі проводили у Палаті представників Конгресу США. Колишній офіцер розвідки ВПС США Девід Граш заявив під присягою: йому відомо про те, що уряд США має у своєму розпорядженні не лише «літаючі тарілки», а й залишки «нелюдських» пілотів НЛО. При цьому він зазначив, що на власні очі ці об'єкти не бачив.

До слова, Пентагон реорганізував робочу групу зі стеження за невпізнаними літаючими об'єктами (НЛО). Відтепер новий підрозділ працює у структурі Міноборони США.

Джерело