В Офісі президента поки не планують вносити до Верховної Ради законопроєкт, який дозволить прирівняти корупцію у великих розмірах до державної зради.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що на рішення не квапитися з цим законопроєктом повпливали, зокрема, західні партнери, які вбачають у цій ініціативі спробу влади втрутитися в роботу НАБУ та антикорупційної вертикалі загалом.

У Зеленського поки відклали ідею з держзрадою за корупцію — ЗМІ

Так, видання стверджує, що міжнародні партнери України встигли дати сигнал представникам влади про те, що не підтримують ініціативу ОП про прирівняння корупції до державної зради й передачу певних топкорупційних кейсів у підслідність СБУ.

"Були дзвінки з посольств і від партнерів через океан на Банкову. Чітко прозвучало, що ухвалення такого закону вони не зрозуміють і це не залишиться без реакції", - заявив неназваний співрозмовник РБК-Україна.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський раніше виступив з ініціативою у воєнний час прирівняти корупцію до державної зради. За його словами, така ініціатива не може діяти постійно в суспільстві, але на воєнний час це допоможе.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело