На нараді з головами районних військових адміністрацій та територіальних громад Прикарпаття заслухали питання з укриттями у закладах освіти області.

«З 1187 закладів освіти наявне укриття у 1163. Всі заклади вищої, фахової передвищої, професійної освіти 100% облаштовані укриттями. На проведення будівельних робіт та оснащення укриттів закладів загальної середньої освіти з обласного та бюджетів територіальних громад Прикарпаття торік виділено понад 70 млн грн. За ці кошти в укриттях проведено капітальні ремонти та обладнано їх вентиляцією, лавками, стільцями, партами, біотуалетами тощо. Понад 20 млн гривень виділено з державної субвенції для облаштування укриттів цього року. У результаті проведення ремонтних робіт буде збільшена кількість місць в укриттях закладів загальної середньої освіти до 3000. Потребують будівництва, реконструкції та капітального ремонту укриття у 43 закладах загальної середньої освіти», – зазначила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.

Нагадаємо, укриття одного з Коломийських коледжів визнали найкращим в області. До повномасштабного вторгнення в укритті повинен був бути заклад громадського харчування, втім зараз тут студенти ховаються під час повітряної тривоги.

На Прикарпатті 43 школи не мають укриття

На Прикарпатті 43 школи не мають укриття

Джерело