"Динамо" не зуміло обіграти "Металіст 1925" у поєдинку заключного, 30-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) – 1:1.

На 20-й хвилині київський клуб вивів уперед Ерік Рамірес. Венесуельський нападник реалізував пенальті, який сам і заробив.

Проте на 32-й хвилині "біло-сині" залишилися в меншості – 19-річний захисник Максим Дячук заробив пряму червону картку за фол останньої надії.

Завадило вилучення: "Динамо" не змогло перемогою завершити провальний сезон УПЛ

Через шість хвилин харків'яни скористалися чисельною перевагою – Артем Габелок з-за меж штрафного пробив точно у кут.

Більше до фінального свистка рахунок не змінився. За хвилину до кінця основного часу зустрічі склади вирівнялися – Габелок отримав другу жовту картку.

Зазначимо, що цього сезону "Динамо" (60 очок) достроково посіло в УПЛ лише четверте місце, яке дозволяє зіграти у кваліфікації Ліги конференцій.

"Біло-сині" лише вдруге у своїй історії залишилися без медалей чемпіонату України. Вперше це сталося 2014 року, коли команду очолював Олег Блохін.

Своєю чергою, "Металіст 1925" (32 бали) фінішував на 12-й позиції та гарантував собі збереження прописки в елітному дивізіону, уникнувши перехідних матчів.