Росіяни готові приєднуватися до добровольців у Бєлгородській області. Деякі з них навіть пишуть, що мають власну зброю.

Про це повідомив командир російського добровольчого корпусу Денис Нікітін (позивний WHITE REX) у ефірі телеканалу Freeдом 24 травня.

За словами Дениса Нікітіна, добровольці на КПП "Грайворон" захопили БТР, стрілецьку зброю та іншу техніку.

Бєлгородська область: чи підтримують росіяни повстання проти путінського режиму

"Щодо населення РФ. До нашого чат-боту пишуть люди: "ми за вас, ви молодці. У мене є двоствольна рушниця, я йду воювати за вас",  – прокоментував Нікітін.

Що відомо про події в Бєлгородській області

22 травня до Бєлгородської області зайшли добровольці легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу", які є громадянами РФ. Добровольці повідомили, що їхня мета – звільнення Росії від путінського режиму та створення демілітаризованої зони вздовж російсько-українського кордону.

"ЛСР" та "РДК" того ж дня заявили про звільнення селища Козинка і про штурм міста Грайворон. Російська влада оголосила на території Бєлгородської області режим контртерористичної операції. Російські добровольці станом на ранок 23 травня заявили, що просуваються в регіоні.

В українській розвідці пояснювали, що події на території РФ – це внутрішній конфлікт і прямі наслідки повномасштабної війни проти України.

Нагадаємо, росіяни зіткнулися з цікавим явищем у Бєлгородській області – високим рівнем лояльності місцевого населення до повстанців "Російського добровольчого корпусу" та легіону "Свобода Росії".Про це редставник ГУР Міноборони України Андрій Юсов розповів у ефірі телеканалу Freeдом 24 травня.

Читайте також:

  • Хто "звільняє" Бєлгородську область: Маляр заявила про патріотів РФ та повстання проти режиму
  • Високопоставлений генерал США у відставці проаналізував події на Бєлгородщині: "Це - маневр"
  • "Росіяни не мають механізму протидії внутрішнім військовим рухам": Світан прокоментував ситуацію в Бєлгороді

Джерело