Захисники України потролили скандальне відео артиста.

Військові висміяли Віктора Павліка зі спецперепусткою, проїхавши Південним мостом: “Не кожному це доступно”

Скандал навколо співака Віктора Павліка і його дружини Катерини Реп’яхової щодо спецперепустки надихнув багатьох юзерів на меми та жарти.

До тролінгу виконавця долучилися й українські захисники. Так, військові висміяли Павліка з його спецперепусткою, і зняли відео, коли їхали Південним мостом:

“Гей, Павлік, бачиш? Їдемо Південним мостом. Не кожному це доступно. Їдемо, до речі, без перепустки. Щоправда, на “Хамі” і в Бахмут. Але нічого”, – каже у відео захисник і сміється.

@fg_show

Перехватили челендж Віктора Павліка ) #міст #павлік #південний

♬ оригінальний звук – FG SHOW

Скандал з Віктором Павліком і спецперепусткою – що відомо

Співак Віктор Павлік та його дружина Катерина Реп’яхова потрапили у гучний скандал чотири дні тому. Тоді подружжя їхало Південним мостом у Києві, який під час війни є стратегічним об’єктом і закритий для звичайного транспорту. У цей момент Реп’яхова знімала відео, яке запостила у сторіз своєї сторінки в Instagram. У ролику Катерина похизувалася, що чоловік везе її Південним мостом і “це задоволення не для всіх”. Також у цьому скандальному відео Павлік показав спецперепустку, яка дозволила йому їхати стратегічним об’єктом під час війни. У відео співак заявив, що ця перепустка – його подарунок дружині.

Зрозумівши масштаб скандалу, Реп’яхова поквапилася видалити відео з Мережі. Також Катерина виправдалася за ролик і сказала, що “невдало пожартувала”. Згодом до Віктора Палвіка навідалася поліція, яка провела зі співаком виховну бесіду а також вилучила спецперепустку.

Джерело