Пройшло майже 10 років з того часу, як знаменитий автогонщик Міхаель Шумахер отримав тяжкі травми на гірськолижному курорті. Друг спорсмена в нещодавньому інтерв'ю заявив, що його дружина Корріна добровільно стала самітницею.

Один із найкращих гонщиків «Формули-1» в грудні 2013 року вдарився головою об скелю під час катання на лижах у французьких Альпах. Довгий час лікарі боролися за його життя, лікування триває досі. Нині 54-річний Міхаель живе у сімейному будинку у швейцарському містечку Вуффленс-ле-Шато, неподалік Женевського озера. Поруч із ним 54-річна дружина Корріна, спортсмена регулярно відвідують 26-річна дочка Джинна-Марія та 24-річний син Мік.

Засновник і колишній власник команди Формули-1 Едді Джордан заявив, що всі ці роки дружина Шумахера живе вкрай самотньо. Доглядати чоловіка їй допомагає команда медичного персоналу. Минулого року Едді хотів відвідати семиразовий чемпіон світу Формули-1, але сім'я хворого відхилила пропозицію.

Дружина Міхаеля Шумахера після трагедії з ним опинилася у жахливій ситуації

«Це була найжахливіша ситуація для Міка та Корріни. Вона живе як ув'язнена, вона не може піти на обід, вечірку чи інший захід, тому що всі хочуть поговорити з нею про Міхаеля, але їй не потрібно нагадувати про це щохвилини», – зазначив Джордан.

Корріна уникє публічних розмов про чоловіка, лише небагато розповіла в документальному фільмі про його життя, який вийшов в ефір у 2022 році.

«Михаель тут. Інший, але він тут, і я вважаю, що це надає нам сили. Ми разом. Ми живемо разом удома. Ми проводимо терапію. Ми робимо все можливе, щоб Міхаелю було краще та щоб йому було комфортно. І просто дати йому відчути нашу родину, наш зв'язок. І незважаючи ні на що, я зроблю все, що в моїх силах. Ми намагаємося поводитися як сім'я, оскільки Міхаелю це подобалося і досі подобається. І ми продовжуємо жити своїм життям»,  – повідомила дружина Шумахера.

Корріна зізналася, що на його лікування вже витрачено 20 мільйонів фунтів стерлінгів і терапія триватим:. «Для мене дуже важливо, щоб він міг продовжувати насолоджуватися своїм особистим життям, наскільки це можливо. Міхаель завжди захищав нас і тепер ми захищаємо Міхаеля».

Один із небагатьох, кому дозволено відвідувати Шумахера, колишній президент FIA Жан Тодт. «Люди так багато запитують про Міхаеля. Фанати повинні знати, що він у надійних руках. Він знаходиться в найкращій ситуації та оточений людьми, які його люблять», – лаконічно повідомив близький друг німецького автогонщика.

Джерело