Ідеолог Олесь Доній розповів, що після війни одних інвестицій і нових технологій українській економіці буде мало, передусім потрібно починати з людей, вони мають опанувати нову етику праці.

Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, чи не найбільше українці люблять штамп про те, що вони – найпрацелюбніший народ. Тим не менш, констатує він, із реальністю це часто розходиться, адже в часи УРСР це була тяжка і неефективна праця на городі і халтура на роботі, а після здобуття незалежності – численні такі ж неефективні і важкі додаткові підробітки.

Олесь Доній пояснив, на яких засадах потрібно буде відновлювати економіку України після війни

«Якість праці дедалі відкидатиме українців зі світової конкуренції. Україна вже втратила високоточну економіку, чим далі витісняється у сферу видобутку корисних копалин та найтривіальнішого сільського господарства. Та навіть у сільському господарстві дедалі більше український ринок піддається зовнішній експансії», - пояснює Олесь Доній.

Як він зазначає, передусім запуск нашої економіки почнеться після того, як ми переможемо росію у війні, тоді підуть технології, інвестиції, але цього буде мало. На думку ідеолога, ми повинні пізнати іншу етику праці. А відтак, підсумовує він, 11-а сходинка до суспільного щастя каже нам опанувати нову етику праці.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Джерело