Знаменита співачка Оля Полякова, яка напередодні обурила українців кадрами із розкішного відпочинку у Буковелі, відповіла на хейт у свій бік. Відповідний ролик зірка опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Оля Полякова заявила, що після того, як опублікувала фото з відпочинку у Буковелі, багато хто її засудив. Втім, вона не згодна з критикою на свою адресу. За словами зірки, вона відпочивала в Україні і в першу чергу підтримувала бізнес. 

"Виставила фото про те, як я відпочивала в Буковелі цього року і натрапила на таке погане коментування, що "не час", "як ви можете", "ось ми відпочиваємо та мовчимо". Дорогі мої, я відпочивала в Україні. Бізнес має працювати", - зазначила співачка. 

Оля Полякова наголосила, що зараз особливо важливо підтримувати бізнес, адже людям треба на щось жити. Вона закликала всіх, хто має можливість, підтримувати бізнес, просто повечерявши в ресторані або десь відпочивши. 

"Ви уявляєте, скільки людей отримує зарплату? Це покоївки, кухарі, менеджери, це все, хто працює в цій сфері. Їм що всім зуби на полицю покласти? Бізнес має працювати", - додала вона. 

Також наш портал інформував,  Оля Полякова натягла блискучі "зброю" і поспішила на допомогу воїнам ЗСУ: "У кожного своя зброя".

Крім того, ми писали,  Оля Полякова не побоялася і вмазала путіну, Україна точно вистоїть: "Московський карлик залишається дрібним".

Джерело