В Україні відбулися кадрові зміни - міністра Міністерства оборони Олексія Резнікова зняли з посади, також провели низку інших пертурбацій.

Інформація з'явилася на сторінці Telegram глави фракції Слуги народу Давіда Арахамія. Він зазначив, що війна диктує кадрову політику. Час і обставини потребують посилення та перегрупування. Це відбувається зараз і буде відбуватися в майбутньому. 

Кирило Буданов очолить Міноборони, Резніков йде, — зміни підтвердив Арахамія

Кирило Буданов очолить Міноборони, Резніков йде, — зміни підтвердив Арахамія

Війна Тому: Олексій Резніков у рамках уряду переводиться на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу по «Рамштайну» й необхідність «підняти» Міністерство, яке повинно робити більше. Генерал-майор Кирило Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно для воєнного часу. МВС - Ігор Клименко. СБУ - Василь Малюк. — зазначив політик.

Також Арахамія підкреслив, що керуючись законами логіки, силові відомства на цьому етапі мають очолити не політики, а кадрові силовики. Він також зазначив, що ворог готується наступати, а Україна готується захищатися й повертати своє.

Джерело