Мадридський "Реал" несподівано поступився "Мальорці" у виїзному поєдинку 20-го туру іспанської Ла Ліги – 1:0.

На передматчевій розминці травму отримав основний голкіпер "Королівського клубу" бельгієць Тібо Куртуа, тому місце в рамці воріт зайняв українець Андрій Лунін.

На жаль, зіграти на "нуль" 23-річного українському кіперу не вдалося. На 13-й хвилині мадридці пропустили після раптового рикошету – автогол у пасиві Начо. Саме цей м'яч став єдиним і вирішальним у цьому протистоянні.

"Реал" з Луніним зазнав сенсаційної поразки та не зумів наблизитися до "Барселони" в Ла Лізі (відео)

Підопічні Карло Анчелотті мали шанс уникнути поразки, але на 59-й хвилині Марко Асенсіо не реалізував пенальті.

Для Луніна матч проти "Мальорки" став п'ятим у поточному сезоні Примери. У них українець сумарно пропустив три м'ячі.

"Реал" (45 очок) не зміг скоротити відставання від "Барселони". Каталонці лідирують у Ла Лізі з 50 балами та мають один поєдинок у запасі. "Мальорка" (28 пунктів) закріпилася на десятій позиції.

У наступному турі "Реал" 15 лютого прийме "Ельче", перед цим мадридці виступлять на Клубному чемпіонаті світу. "Мальорка" 11 лютого на виїзді зіграє проти "Севільї".

"Наполі" розгромив команду українця та збільшив відрив на вершині Серії А (відео)

АПЛ: "Ліверпуль" зазнав нищівної поразки, складна перемога МЮ, невдача нового клубу Забарного

Миколенко поставив підніжку Зінченку в боротьбі за титул: "Евертон" з новим тренером обіграв "Арсенал"