За словами Вадима Денисенка, протягом останнього тижня ми фіксуємо збільшення кількості інформаційно-психологічних операцій росіян, де вони закидують найрізноманітніші плани.

Чи є у росіян можливості для широкомасштабного наступу зразка 24 лютого: відповідь експерта

Станом на зараз можливості широкомасштабного наступу зразка 24 лютого Росія не має.

Про це повідомив директор Українського інституту майбутнього, колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі національного телемарафону.

“Якщо ми говоримо про широкомасштабний наступ в межах того, що було 24 лютого, то станом на зараз, судячи з усього, у росіян просто немає сил і немає можливості це зробити. Хоча протягом останнього тижня ми фіксуємо збільшення кількості інформаційно-психологічних операцій росіян, де вони закидують найрізноманітніші плани. Станом на зараз можливості широкомасштабного наступу зразка 24 лютого Росія не має”, – сказав експерт.

Денисенко також зазначив, що вірогідність наступу з території Білорусі з півночі поки що теж виглядає низькою.

“Ми повинні розуміти, що для того, щоб створити ударний кулак, потрібно приблизно в районі одного місяця. Тому це неможливо зробити за один день, і навіть за тиждень. Тому якщо почнеться накопичення військ, техніки, боєприпасів на території Білорусі, це все одно ми побачимо”, – сказав він.

Експерт зауважив, що наступ росіян по суті вже почався – подібні спроби є на території Донеччини.

“Очевидно, що треба ще дивитися на Луганщину і, можливо, треба буде дивитися на південь України, перш за все, це напрямок в сторону Запоріжжя і Павлограда”, – резюмував Вадим Денисенко.

 

Сообщение Чи є у росіян можливості для широкомасштабного наступу зразка 24 лютого: відповідь експерта появились сначала на NEWS TiME.

Джерело