Оновлений прогнозований графік відключень електроенергії на Закарпатті на 5 лютого опублікували на сторінці "Закарпаттяобленерго" у Facebook. Наразі в регіоні діють чотири черги погодинних відключень.

У компанії нагадали, що ситуацію щодо виробництва електроенергії та її споживання в Україні контролює "Укренерго", визначає дефіцит та доводить ліміти до областей.

Перелік населених пунктів Закарпаття у межах кожної черги можна подивитися за посиланням на сайті "Закарпаттяобленерго", а також в чаті-боті в Telegram.

Коли вимикатимуть електроенергію: в

Також у компанії попереджають, що фактичні години включення/відключення можуть бути змінені у разі:

недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами області; під час повітряної тривоги на території Закарпаття; у разі відсутності зв’язку для дистанційного включення/відключення електроенергії, в результаті чого потрібен час для доїзду аварійних бригад до підстанцій; на час, необхідний для проведення перемикань по зміні черг.

Читайте також:

ЄС запровадив ембарго на російські нафтопродукти, Україна повернула 116 бійців з полону РФ. 347 день війни. Онлайн; Сили оборони відбили атаки військ РФ поблизу 9 населених пунктів — Генштаб; У Росії недостатньо сил для наступу на Запоріжжя — ISW; За добу армія РФ втратила 700 військових — Генштаб.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело