У Кропивницькому 24 лютого, до року російського вторгнення, театр імені Марка Кропивницького презентує вечір єдності "Україна понад усе". Його основний посил – українців не зламати, розповів Суспільному художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек.

Вистава у річницю російського вторгнення – це про українців, їхню силу і боротьбу. Культурний фронт цього дня не може мовчати, вважає режисер вистави Євген Скрипник.

"Лютий 2014 року — найстрашніші події на Майдані, прихід росіян в Крим. Лютий 2022 – це все великі і страшні події нашої держави, вписані кривавими літерами. Чи має право театр в цей час промовчати?"

Про українців, їхню силу і боротьбу.У Кропивницькому презентують театралізований вечір єдності до 24 лютого

У програмі вечора єдності будуть пісенні композиції і театралізовані, розповів директор театру. "Ми максимально розкажемо про те, як почалась війна, про те, як ми боремось, про наших військових, які нас захищають, і що буде далі. Має бути родзинка, секрет".

Показом вистави хочуть підтримати українських військових та їхні родини.

До виступу, окрім акторів театру, готуються хореографічні колективи "Світанок" та "Авангард".

Художній керівник ансамблю "Світанок" Максим Печененко сказав, представлять хореографічну композицію "Ми діти твої, Україно". "Це велика сюїта, вона складається з різних регіонів України. Це буде центральна Україна, Гуцульщина, Прикарпаття, Полісся. Будуть задіяні діти від 5 до 19 років".

Виставу будуть показувати в театрі до кінця війни.

Читайте також У Кропивницькому презентували виставку про злочини СРСР та Росії Зафіксовані радість і відчай. У Кропивницькому відкрили благодійну фотовиставку " Залізне ТрО" Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело