Останнім часом з боку "Укрзалізниці" з'являється багато добрих новин та змін, що не може не тішити, адже це все робиться під час повномасштабної війни проти росіян. 

Наприклад, нещодавно на залізничних вокзалах (з найбільшим пасажиропотоком) з'явилися безкоштовні зарядні станції для смартфонів

"Одна така станція може заряджати до 33 пристроїв одночасно і дозволить українцям, що подорожують, завжди бути на зв'язку, незважаючи на можливі блекаути", — йшлося в повідомленні.

Пасажирам

Пасажирам

Наразі голову правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишин заявив про те, що до кінця 2023 року у всіх поїздах "Інтерсіті" з'явиться Wi-Fi на базі технології Starlink. Нещодавно було проведено перше успішне випробування.

"Подзвонив з поїзда відеозв'язком віце-прем'єр-міністру Михайлу Федорову і подякував за підтримку. А тепер розповім трохи, як це було. Ми партизанськими методами обладнали Starlink один поїзд "Інтерсіті" і катали його на різних маршрутах. більше 100 днів. Результати тестування: доступність на маршруті 97%, швидкість до 100 Мбіт/с", - пише Олександр Камишин.

Останнім часом спостерігається багато позитивних змін у роботі "Укрзалізниці".

Джерело