ЗСУ просять білорусів вимагати від їхнього керівництва відслідковувати дії підозрілих осіб і транспорту біля об'єктів критичної інфраструктури

Збройні сили України поширили термінове звернення до народу білорусі з закликом не допустити втягнення РБ у війну РФ проти України. Про це йдеться у відео Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

У відео йдеться:"Спецслужби рф готують провокації на вашій території, ціллю їх терактів можуть бути об’єкти критичної інфраструктури, зокрема – АЕС "Островець".

У Генштабі ЗСУ заявили, що росія намагається втягнути республіку білорусь у війну з Україною "будь-якими шляхами".

ЗСУ просять білорусів вимагати від їхнього керівництва дотримання статті 18 Конституції республіки білорусь, відслідковувати дії підозрілих осіб і транспорту біля об'єктів критичної інфраструктури, повідомляти про таке правоохоронців, а якщо не буде реакції з їхнього боку – інформувати світову спільноту всіма доступними способами.

"Україна не вважає вашу країну, тим паче – ваш народ – ворогом… Ми не збираємося та не плануємо проводити ніяких агресивних дій на території республіки білорусь. Це – офіційна позиція України. Сьогодні чимало залежить від кожної людини, надіємося на вашу пильність і розуміння ситуації". 

Як повідомляв 5.UA, протитанкові рови та зони мінування – кордон з білоруссю готують до війни на Рівненщині. 

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою:

Командир підрозділу ЗСУ "Відьмак" розповів про випадки участі громадян білорусі у війні проти України

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело