Відома російська актриса Олеся Железняк, яка відома нашим глядачам по одній з головних ролей у сераілі «Свати», улесливо до нудоти привітала російського агресора Путіна з 70-річчям. Дивне привітання акторка виклала в мережу.

У відеозверненні до Путіна артистка заявила, що «щаслива мати такого президента». «Шановний Володимире Володимировичу! Я щаслива і горда привітати вас з днем ​​народження. Будьте щасливі. Дякую вам за почуття батьківщини. Дякую вам за те, що я своїх хлопчиків можу виховувати як хлопчиків, а свою дівчинку виховувати як дівчинку. Я вас дуже люблю! Я захоплююсь вами. Я захоплююся тим, як ви тримаєте удар. Я захоплююся вашим спокоєм. Я щаслива, що у мене, у моєї родини, у моєї країни такий президент. Нехай Господь допомагає вам і нам», – видала Железняк.

Зірка «Сватів» улесливо привітала Путіна з ювілеєм: колега їй гнівно відповіла

На відео актриси, яка підтримує Путіна, різко відреагувала її українська колега Ганна Кошмал – виконавиця онучки Жені Ковальової у «Сватах». На своїй сторінці в соцмережі Кошмал написала: «Зупиніть Землю, я зійду! Леся! Я не можу в це повірити!».

Раніше «Главком» писав, що Кошмал після того, як Путін оголосив про часткову мобілізацію росіян, розмістила в Інстаграм звернення до колег із РФ: «По вас уже йдуть! Я досі не можу повірити в це безумство! Замість того, щоб будувати, йти вперед, радіти життю, ростити дітей і робити життя кращим, «сусідня країна» продовжує розв'язувати найкривавішу і найстрашнішу війну 21-го століття і готова всіх повбивати, і своїх, і не своїх, заради божевільних амбіцій, прикритих відвертою брехнею. Не будуйте ілюзій, що війна вас не торкнеться! Торкнеться! Рано чи пізно вам доведеться дуже дорого розплачуватися за підпорядкування, страх чи криваві переконання».

Джерело