Харківський "Металіст" на виїзді здолав "Верес" у матчі-відкритті шостого туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 1:2.

Рахунок матчу відкрив на 29-й хвилині Максим Прядун. На початку другого тайму Олександр Каплієнко подвоїв перевагу своєї команди, вразивши ворота з близкої відстані - захист "Вереса" не зміг його зупинити.

Господарям вдалося скоротити відставання лише наприкінці матчу - Дмитро Кльоц пробив з "точки" прямо по центру.

"Металіст" на виїзді здолав "Верес" та наблизився до лідерів УПЛ

Після матчу шостого туру "Металіст" має у активі 10 очок та піднявся на третє місце турнірної таблиці. "Верес" з цією ж кількістю балів лишився на шостому місці.

У наступному турі харків'яни зустрінуться з "Ворсклою", а рівненський клуб протистоятиме "Минаю".

"Дніпро-1" не зміг обіграти клуб з Ліхтенштейну в результативному матчі Ліги конференцій (відео)

Прикра поразка: "Шахтар" у яскравому матчі програв "Реалу" у Лізі чемпіонів