Кілька разів на день Людмила Петрівна приходить на руїни будинку, куди 29 вересня влучила російська ракета. Тут жінка вшановує пам’ять своїх загиблих родичів. З Людмилою поспілкувалися кореспонденти Суспільного.

Людмила поправляє квіти, прибирає огарки свічок, намагається знайти останній малюнок, який зробив для неї восьмирічний онук Іван. Жінка каже, не може зрозуміти, як можна вбивати дітей.

"Ванечка мені перед цим 28 числа прислав: “Бабуся, я тобі такий малюнок приготував, ти будеш у захваті. Я шукала, стільки й фотографій, стільки малюнків, але так і не знайшла того самого малюнку", – каже Людмила.

“Як можна вбивати дітей?!”. Родичка загиблих від ракетного удару по Дніпру щодня приходить вшанувати їхню пам’ять

Жінка розповідає: живе неподалік, тому одразу прибігла на місце, як почула вибухи.

"Як тільки трапилося це, я прибігла сюди, а тут… Не передати словами, не передати... Як це можна, по шматочках збирати діточок, онуків, правнуків, як це…", — розказує вона.

Вшанувати пам'ять загиблої родини жінка приходить по декілька разів на день, каже: це місце їй рідне, бо сама колись жила в одному зі зруйнованих будинків.

"Два-три рази на день приходжу, бо це рідне місце. Я тут народилася, один будинок, де онуки жили – брат мій жив, а друга хата – я там жила", – розповіла вона.

Шостого жовтня Людмила Петрівна разом з іншими жителями міста провела в останню путь загиблих родичів. З організацією поховання родичів жінці допомогли містяни: замовили все необхідне і домовилися про церемонію у церкві.

"Дуже боляче, ну як це можна – дітей вбивати, як це можна?! Я не знаю, яким можна бути звіром. Хай йому це повернеться все, що в Україні робиться, хай йому вернеться все стократ", – сказала вона.

Що відомо У ніч на 29 вересня армія РФ ударила ракетами по Дніпру. Загинули четверо людей, серед них дві дитини. У місті пошкоджені понад 60 приватних будинків та кілька багатоповерхових. Понівечений ринок, автобуси, автівки та лінії електропередач. В лікарнях міста залишається двоє поранених від ракетного удару. Це 12-річна дитина та 19-річний пацієнт. Їх стан оцінюють як середньої важкості. Іншим травмованим надали допомогу та відпустили додому. Читайте також

Вісім пошкоджених дахів і 600 вибитих вікон. У Дніпрі відновлюють пошкоджені внаслідок ракетних ударів будинки

"Я лежу, й ударна хвиля проходить по мені". Дніпряни розповіли про нічний ракетний удар по місту

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело