Сьогодні, 7 жовтня, у Львові попрощаються із чотирма захисниками України. Ігор Гадяк, Юрій Лелявський, Роман Вишинський та Костянтин Манько загинули у бою з російськими військовими. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону військовослужбовців відбудеться у Гарнізонному храмі. Юрія Лелявського, Романа Вишинського та Костянтина Манька поховають на Личаківському кладовищі, а Ігоря Гадяка – у рідному Гніздичеві на Стрийщині.

"Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Ігоря Гадяка, Юрія Лелявського та Романа Вишинського, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. О 15:00 відбудеться Чин похорону Костянтина Манька, о 15:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок", – повідомили у Львівській міськраді.

У Львові попрощаються із чотирма захисниками України

Ігорю Лелявському було 49 років. Львів’янин багато років чоловік працював журналістом у різних виданнях та інформагентствах. За вагомий особистий внесок у розвиток журналістики, Указом Президента України у 2015 році був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня.

Служив у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, де був прес-офіцером. Згодом повернувся до цивільного життя.

У серпні 2021 року повторно підписав контракт із ЗСУ, обіймав посаду начальника служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Висвітлював хід ведення бойових дій, вів зйомку бойової роботи побратимів.

У Юрія Лелявського залишилися батько, сестра та племінник.

Ігорю Гадяку був 31 рік. Він уродженець селища міського типу Гніздичів Львівської області. Ігор Гадяк брав участь в АТО – виконував бойові завдання на території Луганської області у складі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів".

У 2017 році вступив до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. За особисту майстерність у 2021 році був нагороджений нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі" II ступеня.

У Ігоря Гадяка залишилися батьки, брат, племінниця та бабуся.

Роману Вишинському було 46 років. Він уродженець селища Брюховичі.

Із 2015 року чоловік виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. У 2016 році вступив до лав 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Із початком повномасштабного вторгнення Роман Вишинський став на захист України. Боронив державу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Романа Вишинського залишилися сестра та донька.

Костянтину Манько був 41 рік. Він уродженець міста Луганськ. Костянтин Манько був активним учасником Революції Гідності.

Після повномасштабного вторгнення Росії Костянтин Манько став на захист України у складі 132-го окремого розвідувального батальйону. Згодом боровся із окупантами у лавах 114-ї окремої бригади територіальної оборони.

У Костянтина Манька залишилися дружина та двоє синів.

Читайте також: У Львові попрощаються із захисником Володимиром Курнатом

Джерело