У посилці, яка прямувала з Рівного до Кувейту, знайшли бурштин. Про це 4 жовтня інформує у Facebook Київська митниця. Камінь у міжнародному відправленні вагою 330 грамів виявила їхня службова вівчарка.

На міжнародне відправлення зреагувала бельгійська вівчарка Харді з кінологічної команди Київської митниці.

У посилці, яка прямувала з Рівного до Кувейту, в картонній коробці виявили замотаний у захисну плівку необроблений камінь завширшки 15 сантиметрів і вагою 330 грамів.

Прямував з Рівного до Кувейту: собака на митниці виявила 330-грамовий камінь бурштину

"Митники відправили виявлену знахідку на експертизу на предмет належності її до цінного каміння. Експерти підтвердили, що виявлене є бурштином (різновиду сукциніт), у стані сировини. Всередині камінь має біло-жовтий та коричневий відтінки з плавними переходами. Ринкова вартість цього камінчика немала — біля 37 тисяч гривень", —ідеться в повідомленні..

Оскільки, відповідно до Всесвітньої поштової конвенції, забороняється вкладати дорогоцінні камені у міжнародні поштові відправлення, бурштин вилучили.

Київські митники склали протокол про порушення правил пересилання міжнародних поштових та експрес-відправлень. Санкція відповідної статті Митного кодексу України передбачає конфіскацію заборонених до такого пересилання товарів.

Читайте також Із Кремлем та написом СССР: у селищі на Рівненщині демонтували радянську зірку вагою понад 50 кг Оператори дронів, швачки, кухарі й не тільки: що варто знати про перекваліфікацію на Рівненщині Ремонт тротуарів у війну: як у Рівному визначали ділянки і тип покриття

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело