З 1 жовтня в Україні зросла вартість оформлення термінових біометричних документів: ID-карток і паспортів для виїзду за кордон.

Підставою для підняття цін стало внесення змін у додаток до постанови Кабміну від 2 листопада 2016-го № 770 "Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції" та наказу Державної міграційної служби України від 30 вересня 2022 року.

Тепер виготовлення термінового закордонного паспорта вартуватиме 1 373 гривні, а термінового паспорта у вигляді ID-картки – 742 гривні. Вартість оформлення біометричних документів у звичайному режимі змін не зазнала: закордонний паспорт – 733 гривні, ID-картка – 372 гривні.

На Кіровоградщині зросла вартість термінових документів

Перше оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки при досягненні 14 років – безплатне. Окрім того, на період дії воєнного стану можливі затримки з оформлення біометричних документів.

Речниця управління державної міграційної служби в регіоні Інна Захарова розповіла Суспільному, що з початку року в обласній службі оформили понад 81 тисячу паспортних документів.

Зробили понад 27 600 паспортів громадянина України та понад 53 500 закордонних паспортів. У порівнянні з таким періодом минулого року попит на оформлення біометричних документів загалом зріс на 30 %.

Читайте також На Кіровоградщині пенсії перерахували 111 тисячам пенсіонерам. Кому збільшили Виплата аліментів на Кіровоградщині. Чи скасовували відрахування на час воєнного стану

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело