Махса Аміні була затримана в Ірані після того, як виявилось, що вона «неправильно» носила хіджаб. Їй було 22 роки, після арешту поліцією, через три дні вона померла.

Свідки затримання стверджують, що поліцейські моралі дуже її побили.

В Ірані почалися і продовжуються масові протести. У сутичках з поліцією гинуть люди, багато поранених – по людях відкривають вогонь. Але люди беруть до рук каміння і не здаються.

Протести в Ірані та Росії. Головна відмінність

В Тегерані жінки знімають хустки і вигукують «Смерть диктатору!».

Це я до чого? А до того, що росіяни в порівнянні з іранцями – безмозгле і перелякане стадо овець. Яких біснуватий фюрер веде на убой, а вони покірно йдуть і навіть не мекають.

15 років законодавці раші дають за ухилення від мобілізації і 15 років за спробу повалення влади. Одинаково. Але є нюанси. Хоча навряд чи стадо розуміє нюанси.

Повна ізоляція скаженої країни і нехай жеруть одне одного.

Тепер я знаю, що точно доживу до:

  • розпаду Росії;
  • до ліквідації Путіна;
  • до вироків Сімоньян та іншим шизофренікам соловйовим.

Україна перемагає і переможе остаточно. Немає сумнівів. Але ми платимо страшну ціну. Іншої не може бути в цій страшній битві, яка розтягнулась на кілька століть.

Все можна відбудувати. Нікого не можна повернути. І це – найстрашніший і найбільший біль, який зжирає мозок і трощить серце…

Зневажаю всі тих, хто населяє божевільню по сусідству. Жодних контактів, жодних поблажок, жодного співчуття, жодних діалогів.

Всі «хороші руські» – в легіоні «Свобода Росії» у ЗСУ. Або серйозно донатять ЗСУ.

Україна і ЗСУ понад усе.

Джерело