В соціальній мережі пригадали творчість молодої співачки Ніни Матвієнко

Відео опубліковано на сторінці в соціальній мережі instagram програми "Зірковий шлях".

Ніна Митрофанівна Матвієнко була п'ятою дитиною у багатодітній сім'ї. Всього в її родині було 11 дітей. Ще в дитинстві вчителька порадила маленькій Ніні зайнятися співом. Попри нелегку долю, вона спочатку закінчила інтернат, а потім працювала на коростенському заводі "Хіммаш", вона змогла реалізувати свій талант.

Її бажання співати було таким сильним, що 1966 року Матвієнко таки записалася в студію Хору імені Григорія Верьовки, згодом вона стала солісткою.

Співачка вела активну концертно-гастрольну діяльність, почату ще з 1967 року. Ніна Матвієнко з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки. У її творчому репертуарі платівки із записами українських народних пісень, аудіокасети, компакт-диски із записами різних за жанром творів.

У програмі пригадали, якою була в юності відома співачка. На сторінці розмістили відео, на якому юна співачка в українському народному костюмі виконує народну пісню "Ой, роду наш красний". Публікація підписана так:

"Впізнали співачку?

Джерело