Для цього достатньо просто написати листа на адресу [email protected], вказавши всі контактні дані відповідальних осіб та вклавши офіційне звернення.

ро це йдеться в заяві компаніі Метінвест-СМЦ.

«Пластини виготовляються зі сталі власного виробництва та піддаються термічній обробці (гартування, гартування з відпуском) відповідно до чинної технологічної документації. Фізико-механічні характеристики виробів забезпечують необхідний рівень балістичної стійкості, що дозволяє використовувати їх як жорсткі захисні елементи для бронежилетів, що випускаються згідно ДСТУ 8782:2018. Пластини також можуть бути використані для підвищення кулестійкості окремих елементів автотранспорту та спеціальної техніки», - підкреслюють у компанії. 

"Метінвест" безкоштовно надає бронепластини для українських захисників: куди звернутись для отримання 

З початку повномасштабного вторгнення російської армії компанія Метінвест займалася пошуком необхідної сталі для бронепластин: використовували як власне виробництво, так і залучали партнерів для імпорту та переробки. Для своїх виробів експерти компанії розробили хімічний склад сталі, технологію виплавки, розливання та обробки тиском напівфабрикату, а також порізки та термообробки бронеплит. 

«На даний момент на підприємствах Групи сформовано запас готових бронепластин, який постійно поповнюється. Вироби готові до оперативної передачі для потреб захисників України», - вказується у повідомленні. 

Нагадаємо, від початку війни компанія «Метінвест» направила на допомогу українцям та Україні вже понад 1,5 млрд гривен: вона закупляє та виробляє бронежилети для ЗСУ та ТРО, передає на передову спеціальну техніку, авто, каски, аптечки та турнікети. Також, у координації з Фондом Ріната Ахметова, компанія започаткувала гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», в рамках якого вже понад 85 тис людей отримали продуктові набори.

Джерело