За травень 2022 року споживачі ТОВ Рівнегаз ЗБУТу за спожитий газ мають платити вже новому постачальнику — ГПК Нафтогаз України. У червні платіжки від них отримають лише ті, хто мав борг до травня, повідомила менеджерка зі зв'язків з громадськістю Рівнегаз ЗБУТу Оксана Пицька. У Рівнегазі Суспільному зазначили, що у розрахунках за доставку газу змін не буде.

Про автоматичне переведення з 1 травня побутових споживачів до "постачальника останньої надії" — до ГПК "Нафтогаз України", у Рівнегаз ЗБУТі стало відомо 8 червня, каже Оксана Пицька. Таке рішення прийняв Кабмін.

"У зв’язку з цим було сформовано та надруковано рахунки на оплату лише для тих клієнтів, які мають заборгованість перед постачальником станом на 30 квітня. Адже угода з попереднім постачальником залишається чинною, поки клієнт повністю не розрахується за спожитий енергоресурс", — пояснює менеджерка зі зв'язків з громадськістю Рівнегаз ЗБУТу.

Зміна постачальника газу: які платіжки чекати рівнянам

Оксана Пицька додала, що дані у мобільних додатках верифіковані, відтак, суми для розрахунків, які відображаються для оплати — правильні. Щодо ціни на газ з 1 травня, то це компетенція Нафтогазу України. Згідно з інформацією на сайті підприємства, з 1 травня по 30 червня ціна газу для споживачів становить 7,96 грн.

В обласній військовій адміністрації раніше повідомляли, що споживачі за бажанням можуть укладати договір з іншим постачальником. Отримати та сплатити рахунок за газ нові клієнти Нафтогазу можуть:

в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в чатботі або у контакт-центрі); у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook messenger; Укрпоштою після 20-го числа поточного місяця, лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

У повідомленні ОВА також йдеться, що платіжки формуються щомісяця 10-15-го числа на основі даних про спожитий газ, які передає оператор ГРМ — Рівнегаз.

Щодо розрахунку за доставку газу, то, як повідомила Суспільному речниця Рівнегазу Лілія Майорова, змін не буде. Споживачі підприємства отримають окрему квитанцію.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело