Відомий український шоумен Олексій Потапенко поставив на місце російських окупантів, які видали чергову порцію марення. Своє послання їм він написав на сторінці в соціальній мережі instagram.

Олексій Потапенко і його дружина Настя Каменських ще до початку війни поїхали у відпустку і донині перебувають закордоном. Незважаючи на це зірки активно допомагають українцям. 

Потап поставив на місце російських пропагандистів після чергової порції маячні:

Потап поставив на місце російських пропагандистів після чергової порції маячні:

Так, цього разу Потап не втримався і вирішив поставити на місце російських пропагандистів, які придумали нові виправдання своєму фіаско в Україні. Співак зазначив, що окупанти тільки й можуть лізти в інші країни, не вміючи побудувати свою, нормальну і вільну. 

Потап закрив рот пропагандистам і зазначив, що Україна відновить свою територіальну цілісність. 

"Ви не можете побудувати країну в якій люди хочуть жити, але захоплюєте інші країни, обкакуючись по дорозі, ведучи справжню люту винищувальну війну проти населення в якому немає нікого ваших...п**діти по телеку совецький шлак ви тільки вмієте ... подивимося як це все закінчиться для Вас ! Херсон, Мелітополь, Маріуполь - це Україна! Наступні Донецьк і Луганськ і Крим!",- адресував музикант російським пропагандистам. 

Також ми писали, 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж.

Крім того, наш портал повідомляв, "Гроші скінчилися?": Алла Пугачова назвала дату повернення в росію.

Джерело