Вчора, 21 травня, в іспанській Малазі стартував Кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

Про це повідомляє пресслужба Федерації дзюдо України.

В перший змагальний день збірна України записала до свого активу одразу три нагороди.

Чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг став Антон Шугаєв, здолавши в суперника з Німеччини. У квітні дзюдоїст виграв Кубок Європи в Познані.

Ще два українці Назар Вісков (до 60 кг) та Владислав Казіміров (до 73 кг) здобули бронзові нагороди.

Сьогодні, 22 травня, відбудуться заключні змагання Кубку Європи серед юніорів та кадетів, де українська збірна буде представлена юніорами у категоріях до 81 кг Владиславом Колобовим та Всеволодом Климовим та понад 100 кг – Олексієм Галакою, а також двома юніорками Анною Тєлєгіною (до 52 кг) і Сніжаною Пліш (до 57 кг).