Всі лінії Харківського метрополітену мають відновити рух 24 травня після роботи станцій підземки в режимі укриття.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" 22 травня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, завдяки Збройним силам України російських окупантів вдалося відігнати від Харкова.

"Сьогодні немає великих обстрілів. Є обстріли незначні по мікрорайонах, які межують з окружною дорогою. Це дозволило нам запустити громадський транспорт. 24 числа усі гілки метрополітену будуть починати роботу. Режим роботи буде з 7:00 до 19:00, так само як громадський транспорт. Потихеньку оживає бізнес", — сказав Терехов.

З 24 травня працюватимуть всі гілки метро Харкова — Терехов

Він також повідомив, що веде перемовини з керівниками підприємств, щоб вони відновлювали роботу.

"Першочерговим є запуск економіки. У людей має з'являтися зарплатня, гроші, стимул економічного процвітання міста", — говорить міський голова.

Ігор Терехов не виключає, що зі збільшенням світлового дня та задовільною обстановкою на фронті час комендантської години згодом може змінитися, але це вирішуватиме військова адміністрація.

Що відомо Метрополітен у Харкові почав роботу в режимі укриття у день російського вторгнення, 24 лютого. У квітні й на початку травня міська влада заявляла, що на підготовку метро до запуску потрібно близько двох місяців, а Салтівська лінія запрацює пізніше за всі інші гілки метро. У середині травня міська влада повідомила, що підземку готуватимуть до запуску, всім, хто потребує, нададуть житло у гуртожитках. Частина людей оселилася у санаторії. 20 травня мер Харкова оголосив, що метрополітен відновить рух після роботи в режимі укриття у вівторок, 24 травня.

Джерело