Увечері 24 квітня РФ обстріляла Кременчуцький нафтопереробний завод і теплоелектроцентраль. У зв'язку з цим виникли затримки з постачанням палива на заправки Одеської області, повідомили в пресслужбі Одеської ОВА.

Наразі вирішуються питання щодо імпорту палива із європейських країн через Молдову та Румунію на АЗК "SOCAR", "Катрал", "БРСМ". Пальне стабільно транспортують на АЗК "ОККО", "WOG", АЗС "Motto", повідомили в ОВА.

Журналісти Суспільного відвідали кілька заправок в Одесі та дізналися, яка ситуація з пальним. Найбільші черги зібралися на "OKKO": люди чекають по 40 хвилин. Водії розповіли, що бачили бензин тільки тут. Ціни на пальне там наразі не змінилися.

В Одесі може виникнути дефіцит палива. Містянам радять перейти на громадський транспорт

На деяких заправках у місті таблички з вартістю пусті. На "Укрнафті" заправляють лише дизелем, "Amic" не працює.

Експерт з питань енергетики Геннадій Рябцев розповів Суспільному, що одеситам за можливості слід відмовитися від поїздок на автівках та перейти на громадський транспорт. За його словами, до проблем з паливом у місті потрібно поставитися з розумінням, адже через війну з Росією доставляти бензин на Одещину стало складно:

"Щодо Одеси, то цей регіон залежав від транспортування продуктів морським шляхом, але через блокування Росією портів перелаштувати логістику вдалося не у всіх регіонах, тому ми бачимо, що виник ситуативний дефіцит".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело