У соціальній мережі розмістили дивовижний пост, на якому можна побачити відомого хіп-хоп виконавця Елджея і його нового дружка. На відеоролику видно, як успішний виконавець вигулює свого робота, який схожий на собаку.

Відповідну публікацію продемонстрували в акаунті "peopletalk" в Instagram.

"Нічого незвичайного, просто Елджей вигулює свого нового вихованця", - підписаний відеоролик в соціальній мережі.

Така публікація не тільки здивувала звичайних користувачів, але і викликала справжню перепалку в коментарях. Люди, які побачили цей пост, не стали мовчати і почали писати свої думки. Варто відзначити, що велика частина з коментарів виявилася не дуже приємною.

"Якщо какає біткоіни, то взагалі супер!", "Видно голова нині не в моді)", "йди#від", "і тут я згадую одну з серій "Чорне дзеркало", аж погано стає...)) ", "Такий ланцюг, як ніби корову веде", "безумство, а дорослий здавалося б", "Скоро і пари сімейні такі будуть. А че дружина Така і не чого не просить і не кричить","візьміть краще живого з притулку", "Абсурд якийсь. Бездушний металобрухт на прив'язі", "а стільки бездумних тварин", "підійде тим людям, хто хочуть тварин, але не готові нести за них відповідальність", "Нахрена це вигулювати? Навряд-чи цей робот справляє нужду, і взагалі оді його голова?", - написали відгуки користувачі соціальної мережі.

 Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі повідомили, що Елджей втік на Кіпр.

Джерело