Дортмундська "Боруссія" несподівано покинула Кубок Німеччини.

Підопічні Марко Розе в рамках 1/8 фіналу змагань зазнали на виїзді несподіваної поразки від представника другого за силою дивізіону "Санкт-Паулі". Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Зазначимо, що рахунок у цій зустрічі було відкрито вже на четвертій хвилині - забив гравець господарів Етьєн Аменідо. За п'ять хвилин до кінця першого тайму положення дортмундців стало ще більш скрутним, адже Аксель Вітсель відправив м'яч у свої ворота, збільшивши таким чином перевагу опонента до двох голів.

Не допоміг навіть другий найдорожчий футболіст світу: "Боруссія" ганебно вилетіла з Кубка Німеччини

Усе, на що вистачило гравців "Боруссії", так це на м'яч престижу від найкращого бомбардира команди та другого за вартістю футболіста світу - Ерлінга Голанда. 21-річний норвежець засмутив голкіпера "Санкт-Паулі" з пенальті на 58 хвилині.

До чвертьфіналу Кубка Німеччини, окрім "Санкт-Паулі", вже вийшли "Карлсруе", "Гамбург" та "Бохум". Ще чотири учасники визначаться 19 січня;

Раніше Кубок Німеччини покинула й мюнхенська "Баварія". Вона в рамках 2-го раунду зазнала в гостях нищівної поразки від "Боруссії" Менхенгладбах із рахунком 0:5.

Додамо, що саме дортмундська "Боруссія" до цього матчу була чинним володарем трофею.