Співачка Elen Smile з Вінниці прийшла на "Україна має талант", де заспівала авторську пісню, чим розсердила суддів проекту.

Розсерджений Притула посварив учасницю

Розсерджений Притула посварив учасницю

Під час виступу дівчина заспівала пісню свого авторства про Україну. Судді забракували виступи співачки-початківця. Сергій Притула висловився про творчість дівчини з Вінниці:

"Це той випадок, коли нам здавалося дно, але знизу постукали. Одягти вишиванку, начепити віночок, співати про сала на шоу "Україна має талант" у 30-річчя Незалежності підкреслюючи цим не просто шароварщину, а шароварну шароварщину. Те що ви робите, настільки жахливо. Це дуже велика шкода українській культурі та українській пісні. Говорити про нашу солов'їну мову в такий спосіб-це знущання".

Розсерджений Притула посварив учасницю

Фанати поставили тисячі лайків і написали коментарі:

"Як же хочеться повернути той формат шоу, що був раніше!Кастинги по містах, фріки і нормальні люди, справжні виступи. А не все це", "перш , ніж випускати на сцену, прочитайте хоч текст , хто небудь, про що буде учасник співати", "згідно коментаторам людей. Це дійсно просто жахливо. А ще й страшно тому, що людина не розуміє, що вона робить".

Джерело