Водночас у середу нардепи заслухають Володимира Зеленського

Так званий антиахметівський законопроєкт планують розглянути народні обранці вже у вівторок. Про це під час засідання погоджувальної ради депутатських фракцій та груп повідомив віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко. Документ розглядатимуть у другому читання.

Водночас у середу нардепи заслухають Володимира Зеленського. Він виступить у Верховній Раді із щорічним зверненням. А от у п'ятницю під час години запитань до Уряду народні обранці хочуть заслухати міністра оборони Олексія Резнікова щодо ситуації на східному кордонні і в оборонній сфері.

Депутати планують у ВР заслухати міністра оборони щодо ситуації на східному кордоні (Відео)

"Враховуючи серйозну занепокоєність суспільства і наших міжнародних партнерів щодо нарощування російських військ на українських кордонах пропоную все ж таки запросити на годину запитань до уряду міністра оборони Олексія Резнікова. Ми хочемо почути від міністра стан фінансування армії на поточний та 2022 рік та, звичайно, виконання оборонного замовлення", - зауважила віцеспікерка ВР Олена Кондратюк.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці жовтня знане американське видання The Washington Post повідомило, посилаючись на власні джерела у військових відомствах США та Європи, що Росія в черговий раз нарощує війська на кордоні з Україною. Уже через кілька днів видання Politico опублікувало супутникові знімки, що підтверджують нарощування військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Як повідомляв 5.ua, посольство США в Україні відреагували на нещодавні слова Пєскова про те, що "Росія ні для кого не становить загрози".

Джерело