22-27 листопада в Іспанії відбувся 35-й чемпіонат Європи з таеквон-до серед дорослих і юніорів, у якому національна збірна команда Україна здобула 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

У складі національної збірної в чемпіонаті брали участь 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, інформують “Вікна”.

У підсумку наші спортсмени здобули нагороди:

Прикарпатці успішно виступили на чемпіонаті Європи з таеквон-до
  • Віталій Соловей переміг у ваговій категорії 57 кг серед дорослих. До слова, Віталій п’ятий раз переміг чемпіонат Європи і виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу з таеквон-до».
  • Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії понад 75 кг, де у фіналі поступився чинному чемпіону світу з Словенії. На шляху до фіналу Артур переміг суперників з Белорусі, Іспанії,  Словенії та Хорватії.
  • Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії понад 85 кг. На шляху до «бронзи» Артем переміг суперників з Іспанії та Великобританії, але у півфіналі поступився поляку. Слід відзначити, що Белов виконав норматив «Майстер спорту України».
  • Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 45 кг. серед юніорок, перемігши у турнірній сітці представниць Польщі та Румунії, але у півфіналі поступилась представниці Уеельсу.

Спортсмени представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради.

За підсумками виступу національна збірна команда України зайняла 6шосте загальнокомандне місце серед 30-ти країн учасниць. Перше місце виборола збірна Польща, друге — Румунія, а третє — Норвегії.