Гаркалін закінчив музичне училище імені Гнесіних і режисерський факультет ГІТІСу. З 1988 по 2001 рік виступав у Театрі сатири. Після був у складі трупи Московського театру імені Пушкіна.

Валерій Борисович також відомий своїми ролями у фільмах "Ширлі-Мирлі", "Ландыш серебристый" та інших картинах. А шанувальники серіалу "Моя прекрасна няня" з Анастасією Заворотнюк пам'ятають його за роллю письменника Франсуа Ляпена.

Зірку серіалу

Зірку серіалу

У вівторок, 23 листопада великого актора Валерія Гаркаліна проводили в останню путь в його рідному театрі ГІТІСу в Москві - рідні, студенти, колеги, друзі і подруги обливалися сльозами, пишуть росЗМІ. Так, на Скорботній церемонії журналісти побачили віру Алентову, Юлію Меньшову та Ігоря Горіна, Юлію Пересільд, Валерія Баринова, Данила Співаковського, Стаса Наміна, Клару Новікову та багатьох інших.

Біля труни сиділи невтішна доymка артиста Ніка, а поруч з нею - чоловік Павло Акімкін і актор Ігор Золотовицький.

Дуже теплі слова про покійного сказала і Віра Валентинівна Алентова, що знімалася разом з Гаркаліним в культовому фільмі "Ширлі-Мирлі".

Ольга прокоф'єва, виголошуючи жалобну промову, зазначила: "Якщо жити, як ти, є сенс всього!".

Після відспівування, зірку фільму "Ширлі-Мирлі" поховали на Міуському кладовищі в Москві поруч з дружиною Катериною Гаркаліною, яка пішла з життя 12 років тому.

Зірку серіалу

Зірку серіалу

Зірку серіалу

Зірку серіалу

Раніше ми повідомляли, що донька Віки з "Моя прекрасна няня" розповіла, чому мама ховає її 3-річну сестру.

Джерело