Матч між Барселоною (Іспанія) і Динамо Київ розпочався о 19:45 20 жовтня. Команди зустрілися в третьому турі Ліги чемпіонів 2021/22. Поєдинок групи E відбувся на Камп Ноу у Барселоні (Іспанія). Арбітр в полі – Клеман Тюрпен (Франція).

На 36 хвилині першого тайму Барселона відкриває рахунок. Жерар Піке виводить каталонців вперед 1:0. Таким чином Динамо програло Барселоні перший там матчу Ліги чемпіонів і в результаті всю гру.

Кияни зазнали другої поспіль поразки і опустилися на останнє місце в турнірній таблиці групи. Наступний матч команди проведуть у Києві 2 листопада.

Динамо програло Барселоні з рахунком 1:0 у матчі Ліги чемпіонів: кияни опустилися на останнє місце в таблиці

До сьогоднішнього матчу після двох турів Ліги чемпіонів каталонці не набрали жодного очка і йдуть останніми у групі. Барселона програла Баварії і Бенфіці з однаковим рахунком 0:3. Своєю чергою київське Динамо з одним пунктом займало третю сходинку.

Стартові склади команд:

"Барселона": Тер Штеген, Альба, Лангле, Піке, Дест, Бускетс, Де Йонг, Гаві, Депай, Мінгеса, Де Йонг.

"Динамо": Бущан, Миколенко, Забарний, Сирота, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, Де Пена, Циганков, Супряга.