У вирішальній четвертій чверті кияни змогли здобути перемогу.

Український "Київ-Баскет" здобув другу поспіль перемогу у Кубку Європи ФІБА. Підопічні Айнарса Багатскіса обіграли ізраїльський "Гапоель Ейлат".

"Київ-Баскет" розпочав виступи у груповому раунді Кубка Європи ФІБА з вольової перемоги над польським "Трефль Сопотом". Тоді киянам вдалося втримати переможний результат, хоча в останній чверті команда програла з різницею -4.

У другому турі суперником "Київ-Баскета" був "Гапоель Ейлат" - лідер турнірної таблиці групи. На старті групової стадії ізраїльська команда перемогла представника Болгарії "Рильські Спортист".

Матч проти "Гапоель Ейлата" розпочався для "Київ-Баскета" з поразки у п'ять очок. Причому команда вела в рахунку майже всю 10-хвилинку, але у підсумку пропустила сім очок наприкінці.

На перерву ізраїльтяни могли піти з більшим відривом: лідируючи з перевагою у +9, "Гапоель Ейлат" пішов на перерву з різницею в одне очко - цього разу "Київ-Баскет" її скоротив у заключні хвилини 10-хвилинки. Після перерви ізраїльтяни знову нарощували перевагу до +10, але перед заключною чвертю її вдалося скоротити до +4.

Ключовим моментом зустрічі для "Київ-Баскета" стала остання чверть. Вона розпочалася для української команди з результату 0:10, завдяки чому кияни чи не вперше вийшли уперед у матчі.

У заключній 10-хвилинці "Київ-Баскет" зміг перемогти "Гапоель Ейлат" з різницею у 12 очок. І завдяки цьому здобути перемогу у поєдинку.

Кубок Європи ФІБА. Другий тур

"Гапоель Ейлат" (Ізраїль) – "Київ Баскет" (Україна) 78:86 (21:16, 14:18, 23:20, 20:32)

Завдяки перемозі "Київ-Баскет" став одноосібним лідером групи B, маючи чотири очки після двох матчів. Незалежно від результату матчу "Трефль Сопота" та "Рильські Спортиста" українська команда залишиться лідером.

Група B "Київ-Баскет" (Україна) – 4 очки (2 матчі) "Гапоель Ейлат" (Ізраїль) – 3 (2) "Трефль Сопот" (Польща) – 1 (1) "Рильскі Спортист" (Болгарія) – 1 (1) Що далі Середа, 27 жовтня. "Рильські Спортист" - "Київ-Баскет".