Товариство з обмеженою відповідальністю “Провідний проєктний інститут “Гіпропром” як приклад успішної приватизації розглядають у Фонді державного майна України.

Про це Суспільному повідомила начальниця Запорізького регіонального управління Фонду Владислава Панасенко.

За її словами, з 1943-го року це була державна установа “Інститут з проєктування промислових підприємств”. Приватизація відбулась у 2018 році.

Інститут

"У тому ж 2018-му році, буквально у грудні, був відкритий онлайн-аукціон. Це було нове. Ми підкреслюємо, що аукціони зараз відкриті й прозорі. Змагалось за нього два учасники, є переможець. Об’єкт був виставлений за 10 мільйонів 200 тисяч гривень. Купили його за 13,8 мільйона", — каже Владислава Панасенко.

Основний напрямок роботи “Гіпропрому” залишився незмінним — це промислове проєктування, повідомив його директор Михайло Фридман. Зберегли й працівників. Нині роботу — від вибору промислового майданчика до реалізації проєкту — виконують 117 фахівців.

"Із великих об’єктів, над якими працювали останні роки — газоочисне обладнання на “Запоріжкоксі”, “Запоріжсталі”. Укладаємо контракти й з закордонними партнерами. У Казахстані реконструювали перший плавильний цех Актюбінського заводу феросплавів, допомагаємо їм розв'язувати проблему переробки відвалів. Зараз працюємо над проєктуванням печей постійного живлення, це необхідна річ у новій металургії. Запорізький “Ферротрейдинг” замовив три печі. Зробимо", — розповідає директор підприємства.

Працюють у “Гіпропромі” й з цивільними об’єктами — дорогами, мостами. Зокрема, розробили проєкт реконструкції естакади від площі Пушкіна до вулиці Гагаріна, а також шляхопроводу на вулиці Перемоги у Запоріжжі.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Джерело