Президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою відвідали святиню української історії та всього народу - Тарасову (Чернечу) гору в Каневі, на вершині якої поховано прах видатного поета Тараса Шевченка.

У Черкаській області, в місті Каневі, розташований Національний заповідник, основною частиною якого є Тарасова гора з похованим прахом відомого поета Тараса Шевченка.

Президент з першою леді вирушили в святе місце, щоб покласти квіти до пям'ятника і вшанувати честь великої людини, яка зробила великий внесок в історію українського народу. Професійна камера з квадрокоптера зняла гору з висоти пташиного польоту, щоб всі українці могли розглянути знаменне місце.

Володимир Зеленський з дружиною

"Творчість та життєва позиція Тараса Шевченка завжди єднали українців. А «Заповіт» Великого Кобзаря пройшов крізь століття і продовжує залишатись актуальним у наші дні", - написав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський з дружиною

Володимир Зеленський з дружиною

Раніше ми писали про те, що Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Джерело