Ювілейний гол для Мессі у 2021 році.

Аргентинський футболіст Ліонель Мессі оформив перший дубль у складі ПСЖ - гравець відзначився двома голами у матчі Ліги чемпіонів проти "РБ Лейпцига". Обидва м'ячі Мессі забив у другому таймі, тим самим приніс перемогу своїй команді (3:2).

Для Ліонеся голи у ворота "РБ Лейпцига" стали 39-м та 40-м у 2021 році, що дозволило йому продовжити свою рекордну гольову серію - це 12 рік у кар'єрі аргентинця, в який він забиває 40+ м'ячів.

Ліонель Мессі ефектним голом продовжив свою рекордну бомбардирську серію: відео Дивіться також: Як Мессі забив дебютний гол у складі ПСЖ

За цим показником Мессі є абсолютним лідером: у Кріштіану Роналду 10 таких років (у 2021 році поки що 38 голів), у Пеле - 9.

Уперше Мессі забив 40+ голів у 2009 році, упродовж 2009-2019 років він постійно відзначався такою кількістю голів. Лише у 2020 році ця серія була перервана - 27 голів.

Усього у 2021 році Мессі зіграв 49 матчів, в яких забив 40 голів та віддав 14 асистів.

Як Мессі забивав голи "РБ Лейпцигу" Перший гол: отримав передачу від Кіліана Мбаппе, вдарив у дальній кут, м'яч влучив у дві штанги і Мессі добив його у порожні ворота. Другий гол: Мбаппе заробив пенальті, дав пробити Мессі, той виконав удар паненкою - дубль. Що відомо Мессі перейшов у ПСЖ влітку 2021 року. Він забив за новий клуб три голи, усі в Лізі чемпіонів. Усього у Мессі 123 голи в кар'єрі у матчах Ліги чемпіонів.